University of East London
Γενική μηχανική (με έτος θεμελίωσης) BEng (Hons)
University of East London - Πανεπιστήμιο του East London

Μισθός όλων των αποφοίτων Ηνωμένου Βασιλείου σε (κυρίως προπτυχιακοί φοιτητές)

Διάμεσος μισθός £19944 £17765 £21610
Εύρος 25-75 εκατοστημόρια £15926 - £24815 £12805 - £22829 £15583 - £26794

Το πρόγραμμα BEng in Engineering Management θα σας δώσει τη δυνατότητα να εμβαθύνετε τις γνώσεις και την κατανόησή σας σε βασικούς κλάδους που σχετίζονται με τη μηχανική. Οι φοιτητές θα αποκτήσουν επίσης ερευνητικές και επιχειρηματικές δεξιότητες που απαιτούνται από τη βιομηχανία και τους επαγγελματικούς φορείς πιστοποίησης, όπως το IMechE, το IET, το iED (Institution of Engineering Designers) και το CSD (Chartered Society of Designers).

Παράλληλα με τα παραδοσιακά μαθήματα μηχανικής, το πρόγραμμα χρησιμοποιεί την εμπειρία του Πανεπιστημίου στην παροχή μαθημάτων που σχετίζονται με τη διαχείριση. Αυτό εξασφαλίζει ότι οι φοιτητές είναι προετοιμασμένοι για τις αυξανόμενες απαιτήσεις της βιομηχανίας για μηχανικούς με διοικητικές δεξιότητες. Με την ολοκλήρωση του μαθήματος οι φοιτητές θα έχουν τα προσόντα να αναλάβουν ηγετικούς ρόλους σε τεχνικές θέσεις και θέσεις διαχείρισης έργων.

Πρόκειται για ένα μοναδικό πρόγραμμα σπουδών που θα σας δώσει την ευκαιρία να αναπτύξετε εξειδικευμένες δεξιότητες, γνώσεις και την πνευματική ικανότητα να εργαστείτε ως μηχανικός, σχεδιαστής ή ερευνητής στον τομέα της προτίμησής σας. Το BEng in Engineering επιτρέπει στους φοιτητές να προσδιορίσουν την πορεία που θα ήθελαν να ακολουθήσουν και να αποκτήσουν τα κατάλληλα προσόντα για να την ακολουθήσουν. Οι φοιτητές μπορούν να συνεχίσουν τις σπουδές τους με το MEng in Engineering Design, Engineering Management ή General Engineering.

Η αξιολόγηση πραγματοποιείται με διάφορους τρόπους, όπως γραπτές εργασίες, εργαστηριακές εκθέσεις, εκθέσεις έργου και εξετάσεις. Οι εργασίες αξιολόγησης κατανέμονται κατά τη διάρκεια του έτους, ώστε ο φόρτος εργασίας να είναι διαχειρίσιμος. Η ανατροφοδότηση παρέχεται εντός 15 εργάσιμων ημερών σύμφωνα με την πολιτική αξιολόγησης και ανατροφοδότησης του UEL.

Δασμολόγιο UCAS των αποδεκτών φοιτητών για Παραστατικές τέχνες

Λάβετε συμβουλές σχετικά με το ποια foundation προγράμματα είναι καλύτερα ώστε να μπορέσετε να συνεχίσετε τις σπουδές σαςGeneral Engineering (with Foundation Year), BEng (Hons), εάν δεν πληροίτε τις ελάχιστες απαιτήσεις όσον αφορά τη βαθμολογία UCAS, τη βαθμολογία στα A Levels ή τις απαιτήσεις γνώσης Αγγλικών.

Δίδακτρα Γενική μηχανική (με έτος θεμελίωσης) BEng (Hons)

Channel Islands £9250 έτος 1
EU £13920 έτος 1
Διεθνή £13920 έτος 1

Μέσο κόστος διαβίωσης φοιτητών σε Λονδίνο

• Foundation

Κατατάξεις του Πανεπιστήμιο του East London στις κορυφαίες βρετανικές και παγκόσμιες κατατάξεις.

Προβολή του συνόλου των 16 πανεμιστημιακών κατατάξεων του Πανεπιστήμιο του East London

Σχετικά με το Πανεπιστήμιο του East London

Το Πανεπιστήμιο του Ανατολικού Λονδίνου, συχνά συντομογραφούμενο ως UEL, δηλώνει ότι στόχος του είναι να γίνει το κορυφαίο πανεπιστήμιο του Ηνωμένου Βασιλείου με επίκεντρο τη σταδιοδρομία. Το UEL λειτουργεί σε τρεις διαφορετικές πανεπιστημιουπόλεις: Stratford Campus, Docklands Campus και University Square Stratford. Το Docklands Campus είναι το μεγαλύτερο από τα τρία πανεπιστήμια και απέχει μόλις 15-20 λεπτά με τα πόδια από το κεντρικό Λονδίνο και 10-15 λεπτά με το τρένο από το Canary Wharf.

Λίστα με 228 Προγράμματα Σπουδών Bachelor και Master του Πανεπιστήμιο του East London - Κατάλογος για Προγράμματα Σπουδών

Σύνθεση φοιτητών του Πανεπιστήμιο του East London

• International Student Experience at UEL
  • What's it like being an International Student at University of East London?
  • #ChooseUEL - Suleman
  • Amelia - #ChooseUEL
  • Jessica - #ChooseUEL

Γενική Μηχανική BEng (Hons) Πανεπιστήμιο του Sheffield