Southern Cross University (Southern Cross University) : Κατατάξεις

Τελευταίες ενημερώσεις κατάταξης για Southern Cross University
  • Μαρτίου 2024: Scimago Institutions : ανακοίνωσε τα τελευταία αποτελέσματα από με το Southern Cross University στη θέση 2232.
  • Ιουλίου 2023: Δημοσίευση Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων. Θέση κατάταξης #3755.
  • Σεπτεμβρίου 2021: Το Southern Cross University κατατάσσεται 639 σε StuDocu Παγκόσμιες Κατατάξεις Πανεπιστημίων - Λατινική Αμερική από StuDocu.
  • Οκτωβρίου 2019: Δημοσίευση RUF Ranking de universidades. Θέση κατάταξης #84.

RUF Ranking de universidades
    [Δημοσίευση 07 Οκτωβρίου, 2019]

[Δημοσίευση 06 Μαρτίου, 2024]
    StuDocu Παγκόσμιες Κατατάξεις Πανεπιστημίων - Λατινική Αμερική
    [Δημοσίευση 06 Σεπτεμβρίου, 2021]
    Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων
    [Δημοσίευση 31 Ιουλίου, 2023]

Σχετικά με το Southern Cross University

Βασικά στοιχεία

Τηλέφωνο:
Διεύθυνση:
Avenida Doutor Ussiel Cirilo 225 - Vila Jacuí
08060-07, Σάο Πάολο
Βραζιλία
Ιστοσελίδα:
Social:

Southern Cross University : Χάρτης

Συχνές ερωτήσεις

Το Southern Cross University κατατάσσεται στη θέση #73 σε Βραζιλία σε σύνολο 112 αξιολογήσεων πανεπιστημίων. Δες τις κατατάξεις συνολικά 211 πανεπιστημίων σε Βραζιλία.

Το Southern Cross University κατατάσσεται #7 σε Σάο Πάολο στη συνολική βαθμολογία μας. Δες τις κατατάξεις για 22 πανεπιστήμια σε Σάο Πάολο.

Το Southern Cross University συγκαταλέγεται σε RUF Ranking de universidades, Scimago Institutions Rankings, StuDocu World University Ranking - Latin America, Webometrics Ranking Web of Universities Δες τις 4 κατατάξεις του Southern Cross University.

Το Southern Cross University έφτασε #84 σε RUF Ranking de universidades. Αυτή είναι η υψηλότερη κατάταξη του πανεπιστημίου σε 112 κατατάξεις που υπάρχουν στο website μας. Δες όλες τις κατατάξεις για το Southern Cross University.

Ένας μεγάλος αριθμός πανεπιστημιακών κατατάξεων συμπεριλαμβάνει έρευνες μεταξύ ακαδημαϊκών σχετικά με τη φήμη. Στις 112 κατατάξεις πανεπιστημίων, το Southern Cross University κατατάσσεται #7 μεταξύ των πανεπιστημίων σε Σάο Πάολο και #73 μεταξύ πανεπιστημίων σε Βραζιλία. Δες όλες τις κατατάξεις του Southern Cross University.

Στις μετα-κατατάξεις μας (meta ranking), το Southern Cross University κατατάσσεται #73 μεταξύ όλων των πανεπιστημίων σε Βραζιλία και University of São Paulo κατατάσσεται #1. Δες όλες τις κατατάξεις των πανεπιστημίων στην πόλη: Σάο Πάολο. Εκτός από τις κατατάξεις, μπορείς επίσης να διαβάσεις και τις κριτικές / αξιολογήσεις από φοιτητές που σπούδασαν σ' αυτά τα πανεπιστήμια.