Norwegian School of Sport Sciences (Norwegian School of Sport Sciences) : Κατατάξεις

Τελευταίες ενημερώσεις κατάταξης για Norwegian School of Sport Sciences
  • Μαρτίου 2024: Δημοσίευση . Θέση κατάταξης #2169.
  • Δεκεμβρίου 2023: Δημοσίευση . Θέση κατάταξης #2118.
  • Δεκεμβρίου 2023: Νέα έκδοση του (Sport Science). Norwegian School of Sport Sciences κατάταξη #3.
  • Οκτωβρίου 2023: ShanghaiRanking Consultancy : ανακοίνωσε τα τελευταία αποτελέσματα από (Textile Science and Engineering) με το Norwegian School of Sport Sciences στη θέση 301.

[Δημοσίευση 06 Μαρτίου, 2024]

Social:

Norwegian School of Sport Sciences : Χάρτης

Συχνές ερωτήσεις

Το Norwegian School of Sport Sciences κατατάσσεται στη θέση #13 σε Νορβηγία σε σύνολο 112 αξιολογήσεων πανεπιστημίων. Δες τις κατατάξεις συνολικά 29 πανεπιστημίων σε Νορβηγία.

Το Norwegian School of Sport Sciences κατατάσσεται #4 σε Όσλο στη συνολική βαθμολογία μας. Δες τις κατατάξεις για 11 πανεπιστήμια σε Όσλο.

Το Norwegian School of Sport Sciences συγκαταλέγεται σε Scimago Institutions Rankings, CWUR Center for World University Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities Δες τις 7 κατατάξεις του Norwegian School of Sport Sciences.

Το Norwegian School of Sport Sciences έφτασε #1600 σε CWUR Κέντρο Παγκόσμιας Κατάταξης Πανεπιστημίων. Αυτή είναι η υψηλότερη κατάταξη του πανεπιστημίου σε 112 κατατάξεις που υπάρχουν στο website μας. Δες όλες τις κατατάξεις για το Norwegian School of Sport Sciences.

Το Norwegian School of Sport Sciences κατάφερε να αποσπάσει την υψηλότερη βαθμολογία σε Αθλητική Επιστήμη. Κατατάσσεται #3 σε (Sport Science). Δες όλες τις κατατάξεις εκπαιδευτικών ενοτήτων του Norwegian School of Sport Sciences.

Ένας μεγάλος αριθμός πανεπιστημιακών κατατάξεων συμπεριλαμβάνει έρευνες μεταξύ ακαδημαϊκών σχετικά με τη φήμη. Στις 112 κατατάξεις πανεπιστημίων, το Norwegian School of Sport Sciences κατατάσσεται #4 μεταξύ των πανεπιστημίων σε Όσλο και #13 μεταξύ πανεπιστημίων σε Νορβηγία. Δες όλες τις κατατάξεις του Norwegian School of Sport Sciences.

Στις μετα-κατατάξεις μας (meta ranking), το Norwegian School of Sport Sciences κατατάσσεται #13 μεταξύ όλων των πανεπιστημίων σε Νορβηγία και University of Oslo κατατάσσεται #1. Δες όλες τις κατατάξεις των πανεπιστημίων στην πόλη: Όσλο. Εκτός από τις κατατάξεις, μπορείς επίσης να διαβάσεις και τις κριτικές / αξιολογήσεις από φοιτητές που σπούδασαν σ' αυτά τα πανεπιστήμια.