Bath Spa University
Φωτογραφία ντοκιμαντέρ και εκτύπωση BA (Hons)
Bath Spa University - Πανεπιστήμιο Bath Spa

Διδάσκεται από τον συνεργάτη μας boomsatsuma στο Tobacco Factory στο Μπρίστολ

Πρόκειται για μια εντελώς νέα προσέγγιση στη φωτογραφική εκπαίδευση, με καινοτόμο χρήση της φωτογραφίας, της κινηματογραφίας, του σχεδιασμού και της παραγωγής εντύπων. Το μάθημα αυτό έχει δημιουργηθεί από κοινού με κορυφαίους συνεργάτες της βιομηχανίας για να σας τοποθετήσει στην καρδιά του επαγγελματικού κόσμου και να σας δώσει τις δεξιότητες, τις γνώσεις και τα δίκτυα για να ξεκινήσετε μια καριέρα σε αυτόν τον ταχέως εξελισσόμενο κλάδο.

Θα εξερευνήσετε την ιστορία και το μέλλον της αφήγησης ιστοριών ντοκιμαντέρ, ενώ θα αναπτύξετε εξειδικευμένες δεξιότητες τόσο στη φωτογραφία όσο και στον κινηματογράφο, συμμετέχοντας στην παραγωγή μακροχρόνιων φωτογραφικών έργων και κινηματογραφικών ντοκιμαντέρ. Θα εξερευνήσετε επίσης διαλειτουργικές δεξιότητες - αποκτώντας σε βάθος γνώση του γραφικού και διαδραστικού σχεδιασμού, της τρισδιάστατης απεικόνισης, της δημιουργίας φωτογραφικών βιβλίων και των ακολουθιών εικονικής πραγματικότητας - όλα αυτά θα ενισχύσουν την απασχολησιμότητά σας στον κλάδο.

Περιορίζουμε τα τμήματά μας σε είκοσι άτομα, δίνοντας έμφαση στην εξατομικευμένη διδασκαλία, δίνοντάς σας το χρόνο, το χώρο και την υποστήριξη για να εξελιχθείτε στην καριέρα σας.

Μάθετε περισσότερα για το BA (Hons) Documentary Photography and Print σε μια ανοιχτή ημέρα του boomsatsuma Degrees:

Σάββατο 20 Νοεμβρίου και Σάββατο 22 Ιανουαρίου 10.00 - 14.00 Tobacco Factory, Southville, Μπρίστολ

Για να κλείσετε θέση, επισκεφθείτε το boomsatsuma.com

Απαιτήσεις προσόντων

Πρέπει να περιλαμβάνει: Α στα Μαθηματικά Α στη Φυσική Οι γενικές σπουδές και η κριτική σκέψη δεν γίνονται δεκτές. Εάν σας γίνει προσφορά, θα πρέπει να επιτύχετε επιτυχία στην πρακτική εξέταση σε όλα τα επιστημονικά μαθήματα που αποτελούν μέρος της προσφοράς.

Pearson BTEC Level 3 National Extended Diploma (πρώτη διδασκαλία από τον Σεπτέμβριο του 2016)

• Foundation
    • Mphil / PhD
    • PGCE
Λάβετε συμβουλές σχετικά με το ποια foundation προγράμματα είναι καλύτερα ώστε να μπορέσετε να συνεχίσετε τις σπουδές σαςDocumentary Photography and Print, BA (Hons), εάν δεν πληροίτε τις ελάχιστες απαιτήσεις όσον αφορά τη βαθμολογία UCAS, τη βαθμολογία στα A Levels ή τις απαιτήσεις γνώσης Αγγλικών.

Δίδακτρα Φωτογραφία ντοκιμαντέρ και εκτύπωση BA (Hons)

Κατατάξεις του Πανεπιστήμιο Bath Spa στις κορυφαίες βρετανικές και παγκόσμιες κατατάξεις.

Προβολή του συνόλου των 8 πανεμιστημιακών κατατάξεων του Πανεπιστήμιο Bath Spa

Σχετικά με το Πανεπιστήμιο Bath Spa

Το Πανεπιστήμιο Bath Spa βρίσκεται στα αγροτικά περίχωρα της ομώνυμης αγγλικής πόλης, του Bath. Αυτό το ίδρυμα τριτοβάθμιας εκπαίδευσης είναι υπερήφανο για το γεγονός ότι διαθέτει τους πόρους της σχολής και την πρωτοβουλία να αντιμετωπίζει τους φοιτητές ως άτομα, μαθαίνοντας τα δυνατά και αδύνατα σημεία τους, και έτσι να είναι σε θέση να τους βοηθήσει να βρουν θέσεις εργασίας που ευθυγραμμίζονται με τους στόχους τους. Στον ελεύθερο χρόνο σας, μπορείτε να βρείτε ακαδημαϊκές και κοινωνικές εμπειρίες μέσα από τις περισσότερες από 70 φοιτητικές λέσχες και συλλόγους του Bath Spa.

Λίστα με 240 Προγράμματα Σπουδών Bachelor και Master του Πανεπιστήμιο Bath Spa - Κατάλογος για Προγράμματα Σπουδών

Σύνθεση φοιτητών του Πανεπιστήμιο Bath Spa

Αριθμός φοιτητών που έχουν εγγραφεί σε προγράμματα σπουδών του γνωστικού αντικειμένου "Φωτογραφία": Ακαδημαϊκό έτος - Εγγραφές φοιτητών σε ισοδύναμο πλήρους φοίτησης που δημοσιεύθηκαν από την Higher Education Statistics Agency (HESA) στις Φεβρουαρίου 2022
  • Bath Spa University - advice from graduating students
  • BA Theatre, Festival and Event Production
  • Bath Spa University Bus Service
  • Why Bath Spa University?
  • LLB (Hons) Law at Bath Spa University

Boomsatsuma (Bristol)

Φωτογραφία μόδας (με ολοκληρωμένα έτη θεμελίωσης και επαγγελματικής πρακτικής) BA (Hons) Πανεπιστήμιο Δημιουργικών Τεχνών
(University for the Creative Arts)