Technical University of Ambato (Technical University of Ambato) : Κατατάξεις

Τελευταίες ενημερώσεις κατάταξης για Technical University of Ambato
  • Μαρτίου 2024: , ενημέρωση. Το Technical University of Ambato επιτυγχάνει θέση 4363.
  • Ιουλίου 2023: Δημοσίευση Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων. Θέση κατάταξης #4887.
  • Αυγούστου 2022: UniRank 4icu: 200 Κορυφαία Ισπανόφωνα Πανεπιστήμια στον Κόσμο, ενημέρωση. Το Technical University of Ambato επιτυγχάνει θέση 174.
  • Σεπτεμβρίου 2021: Το Technical University of Ambato κατατάσσεται 256 σε StuDocu Παγκόσμιες Κατατάξεις Πανεπιστημίων - Λατινική Αμερική από StuDocu.

[Δημοσίευση 06 Μαρτίου, 2024]
    StuDocu Παγκόσμιες Κατατάξεις Πανεπιστημίων - Λατινική Αμερική
    [Δημοσίευση 06 Σεπτεμβρίου, 2021]
    UniRank 4icu: 200 Κορυφαία Ισπανόφωνα Πανεπιστήμια στον Κόσμο
    [Δημοσίευση 11 Αυγούστου, 2022]
    Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων
    [Δημοσίευση 31 Ιουλίου, 2023]

Σχετικά με το Technical University of Ambato

Βασικά στοιχεία

Τηλέφωνο:
Διεύθυνση:
Avenida Colombia y Chile
Αμπάτο
Εκουαδόρ
Ιστοσελίδα:
Social:

Technical University of Ambato : Χάρτης

Συχνές ερωτήσεις

Το Technical University of Ambato κατατάσσεται στη θέση #20 σε Εκουαδόρ σε σύνολο 112 αξιολογήσεων πανεπιστημίων. Δες τις κατατάξεις συνολικά 56 πανεπιστημίων σε Εκουαδόρ.

Το Technical University of Ambato κατατάσσεται #2 σε Αμπάτο στη συνολική βαθμολογία μας. Δες τις κατατάξεις για 3 πανεπιστήμια σε Αμπάτο.

Το Technical University of Ambato συγκαταλέγεται σε Scimago Institutions Rankings, StuDocu World University Ranking - Latin America, UniRank 4icu: Top 200 Spanish-Speaking Universities in the World, Webometrics Ranking Web of Universities Δες τις 4 κατατάξεις του Technical University of Ambato.

Το Technical University of Ambato έφτασε #174 σε UniRank 4icu: 200 Κορυφαία Ισπανόφωνα Πανεπιστήμια στον Κόσμο. Αυτή είναι η υψηλότερη κατάταξη του πανεπιστημίου σε 112 κατατάξεις που υπάρχουν στο website μας. Δες όλες τις κατατάξεις για το Technical University of Ambato.

Ένας μεγάλος αριθμός πανεπιστημιακών κατατάξεων συμπεριλαμβάνει έρευνες μεταξύ ακαδημαϊκών σχετικά με τη φήμη. Στις 112 κατατάξεις πανεπιστημίων, το Technical University of Ambato κατατάσσεται #2 μεταξύ των πανεπιστημίων σε Αμπάτο και #20 μεταξύ πανεπιστημίων σε Εκουαδόρ. Δες όλες τις κατατάξεις του Technical University of Ambato.

Στις μετα-κατατάξεις μας (meta ranking), το Technical University of Ambato κατατάσσεται #20 μεταξύ όλων των πανεπιστημίων σε Εκουαδόρ και Universidad San Francisco, Quito κατατάσσεται #1. Δες όλες τις κατατάξεις των πανεπιστημίων στην πόλη: Αμπάτο. Εκτός από τις κατατάξεις, μπορείς επίσης να διαβάσεις και τις κριτικές / αξιολογήσεις από φοιτητές που σπούδασαν σ' αυτά τα πανεπιστήμια.