Playa Ancha University of Educational Sciences (Playa Ancha University of Educational Sciences) : Κατατάξεις

Τελευταίες ενημερώσεις κατάταξης για Playa Ancha University of Educational Sciences
  • Μαρτίου 2024: , ενημέρωση. Το Playa Ancha University of Educational Sciences επιτυγχάνει θέση 3432.
  • Σεπτεμβρίου 2023: QS Κατατάξεις Πανεπιστημίων: Λατινική Αμερική & Καραϊβική, ενημέρωση. Το Playa Ancha University of Educational Sciences επιτυγχάνει θέση 251.
  • Ιουλίου 2023: Δημοσίευση Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων. Θέση κατάταξης #3076.
  • Σεπτεμβρίου 2021: Το Playa Ancha University of Educational Sciences κατατάσσεται 452 σε StuDocu Παγκόσμιες Κατατάξεις Πανεπιστημίων - Λατινική Αμερική από StuDocu.

QS Κατατάξεις Πανεπιστημίων: Λατινική Αμερική & Καραϊβική
    [Δημοσίευση 13 Σεπτεμβρίου, 2023]

[Δημοσίευση 06 Μαρτίου, 2024]
    StuDocu Παγκόσμιες Κατατάξεις Πανεπιστημίων - Λατινική Αμερική
    [Δημοσίευση 06 Σεπτεμβρίου, 2021]
    Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων
    [Δημοσίευση 31 Ιουλίου, 2023]

Σχετικά με το Playa Ancha University of Educational Sciences

Βασικά στοιχεία

Έτος ίδρυσης:
1948
Τηλέφωνο:
Διεύθυνση:
Avenida Playa Ancha Nº 850
Βαλπαραΐσο
Χιλή
Ιστοσελίδα:
Social:

Playa Ancha University of Educational Sciences : Χάρτης

Συχνές ερωτήσεις

Το Playa Ancha University of Educational Sciences κατατάσσεται στη θέση #31 σε Χιλή σε σύνολο 112 αξιολογήσεων πανεπιστημίων. Δες τις κατατάξεις συνολικά 61 πανεπιστημίων σε Χιλή.

Το Playa Ancha University of Educational Sciences κατατάσσεται #5 σε Βαλπαραΐσο στη συνολική βαθμολογία μας. Δες τις κατατάξεις για 5 πανεπιστήμια σε Βαλπαραΐσο.

Το Playa Ancha University of Educational Sciences συγκαταλέγεται σε QS University Rankings: Latin America & The Caribbean, Scimago Institutions Rankings, StuDocu World University Ranking - Latin America, Webometrics Ranking Web of Universities Δες τις 4 κατατάξεις του Playa Ancha University of Educational Sciences.

Το Playa Ancha University of Educational Sciences έφτασε #251 σε QS Κατατάξεις Πανεπιστημίων: Λατινική Αμερική & Καραϊβική. Αυτή είναι η υψηλότερη κατάταξη του πανεπιστημίου σε 112 κατατάξεις που υπάρχουν στο website μας. Δες όλες τις κατατάξεις για το Playa Ancha University of Educational Sciences.

Ένας μεγάλος αριθμός πανεπιστημιακών κατατάξεων συμπεριλαμβάνει έρευνες μεταξύ ακαδημαϊκών σχετικά με τη φήμη. Στις 112 κατατάξεις πανεπιστημίων, το Playa Ancha University of Educational Sciences κατατάσσεται #5 μεταξύ των πανεπιστημίων σε Βαλπαραΐσο και #31 μεταξύ πανεπιστημίων σε Χιλή. Δες όλες τις κατατάξεις του Playa Ancha University of Educational Sciences.

Στις μετα-κατατάξεις μας (meta ranking), το Playa Ancha University of Educational Sciences κατατάσσεται #31 μεταξύ όλων των πανεπιστημίων σε Χιλή και Pontifical Catholic University of Chile κατατάσσεται #1. Δες όλες τις κατατάξεις των πανεπιστημίων στην πόλη: Βαλπαραΐσο. Εκτός από τις κατατάξεις, μπορείς επίσης να διαβάσεις και τις κριτικές / αξιολογήσεις από φοιτητές που σπούδασαν σ' αυτά τα πανεπιστήμια.