Osmaniye Korkut Ata University (Osmaniye Korkut Ata University) : Κατατάξεις

Τελευταίες ενημερώσεις κατάταξης για Osmaniye Korkut Ata University
  • Μαρτίου 2024: Δημοσίευση . Θέση κατάταξης #3891.
  • Δεκεμβρίου 2023: , ενημέρωση. Το Osmaniye Korkut Ata University επιτυγχάνει θέση 2604.
  • Οκτωβρίου 2023: , ενημέρωση. Το Osmaniye Korkut Ata University επιτυγχάνει θέση 107.
  • Ιουλίου 2023: Webometrics : ανακοίνωσε τα τελευταία αποτελέσματα από Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων με το Osmaniye Korkut Ata University στη θέση 3575.

[Δημοσίευση 23 Οκτωβρίου, 2023]

[Δημοσίευση 06 Μαρτίου, 2024]

[Δημοσίευση 19 Δεκεμβρίου, 2023]
    Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων
    [Δημοσίευση 31 Ιουλίου, 2023]

Σχετικά με το Osmaniye Korkut Ata University

Βασικά στοιχεία

Έτος ίδρυσης:
Διεύθυνση:
80000,
Τουρκία
Ιστοσελίδα:
Social:

Osmaniye Korkut Ata University : Χάρτης

Συχνές ερωτήσεις

Το Osmaniye Korkut Ata University κατατάσσεται στη θέση #141 σε Τουρκία σε σύνολο 112 αξιολογήσεων πανεπιστημίων. Δες τις κατατάξεις συνολικά 189 πανεπιστημίων σε Τουρκία.

Το Osmaniye Korkut Ata University κατατάσσεται #1 σε στη συνολική βαθμολογία μας.

Το Osmaniye Korkut Ata University συγκαταλέγεται σε URAP General Ranking Turkish Universities, Scimago Institutions Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities Δες τις 4 κατατάξεις του Osmaniye Korkut Ata University.

Το Osmaniye Korkut Ata University έφτασε #107 σε . Αυτή είναι η υψηλότερη κατάταξη του πανεπιστημίου σε 112 κατατάξεις που υπάρχουν στο website μας. Δες όλες τις κατατάξεις για το Osmaniye Korkut Ata University.

Ένας μεγάλος αριθμός πανεπιστημιακών κατατάξεων συμπεριλαμβάνει έρευνες μεταξύ ακαδημαϊκών σχετικά με τη φήμη. Στις 112 κατατάξεις πανεπιστημίων, το Osmaniye Korkut Ata University κατατάσσεται #1 μεταξύ των πανεπιστημίων σε και #141 μεταξύ πανεπιστημίων σε Τουρκία. Δες όλες τις κατατάξεις του Osmaniye Korkut Ata University.

Στις μετα-κατατάξεις μας (meta ranking), το Osmaniye Korkut Ata University κατατάσσεται #141 μεταξύ όλων των πανεπιστημίων σε Τουρκία και Middle East Technical University κατατάσσεται #1. Εκτός από τις κατατάξεις, μπορείς επίσης να διαβάσεις και τις κριτικές / αξιολογήσεις από φοιτητές που σπούδασαν σ' αυτά τα πανεπιστήμια.