Luoyang Institute of Science and Technology (Luoyang Institute of Science and Technology) : Κατατάξεις

Τελευταίες ενημερώσεις κατάταξης για Luoyang Institute of Science and Technology
  • Μαρτίου 2024: Scimago Institutions : ανακοίνωσε τα τελευταία αποτελέσματα από με το Luoyang Institute of Science and Technology στη θέση 4428.
  • Δεκεμβρίου 2023: Δημοσίευση . Θέση κατάταξης #2929.
  • Ιουλίου 2023: Νέα έκδοση του Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων. Luoyang Institute of Science and Technology κατάταξη #4169.
  • Μαρτίου 2023: ShanghaiRanking Consultancy : ανακοίνωσε τα τελευταία αποτελέσματα από BCUR Κατάταξη με τα Καλύτερα Κινεζικά Πανεπιστήμια - ShanghaiRanking με το Luoyang Institute of Science and Technology στη θέση 484.

BCUR Κατάταξη με τα Καλύτερα Κινεζικά Πανεπιστήμια - ShanghaiRanking
    [Δημοσίευση 29 Μαρτίου, 2023]

[Δημοσίευση 06 Μαρτίου, 2024]

[Δημοσίευση 19 Δεκεμβρίου, 2023]
    Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων
    [Δημοσίευση 31 Ιουλίου, 2023]

Σχετικά με το Luoyang Institute of Science and Technology

Βασικά στοιχεία

Τηλέφωνο:
Διεύθυνση:
Λουογιάνγκ
Κίνα
Ιστοσελίδα:
Social:

Luoyang Institute of Science and Technology : Χάρτης

Συχνές ερωτήσεις

Το Luoyang Institute of Science and Technology κατατάσσεται στη θέση #477 σε Κίνα σε σύνολο 112 αξιολογήσεων πανεπιστημίων. Δες τις κατατάξεις συνολικά 732 πανεπιστημίων σε Κίνα.

Το Luoyang Institute of Science and Technology κατατάσσεται #3 σε Λουογιάνγκ στη συνολική βαθμολογία μας. Δες τις κατατάξεις για 3 πανεπιστήμια σε Λουογιάνγκ.

Το Luoyang Institute of Science and Technology συγκαταλέγεται σε BCUR Best Chinese Universities Ranking - ShanghaiRanking, Scimago Institutions Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities Δες τις 4 κατατάξεις του Luoyang Institute of Science and Technology.

Το Luoyang Institute of Science and Technology έφτασε #484 σε BCUR Κατάταξη με τα Καλύτερα Κινεζικά Πανεπιστήμια - ShanghaiRanking. Αυτή είναι η υψηλότερη κατάταξη του πανεπιστημίου σε 112 κατατάξεις που υπάρχουν στο website μας. Δες όλες τις κατατάξεις για το Luoyang Institute of Science and Technology.

Ένας μεγάλος αριθμός πανεπιστημιακών κατατάξεων συμπεριλαμβάνει έρευνες μεταξύ ακαδημαϊκών σχετικά με τη φήμη. Στις 112 κατατάξεις πανεπιστημίων, το Luoyang Institute of Science and Technology κατατάσσεται #3 μεταξύ των πανεπιστημίων σε Λουογιάνγκ και #477 μεταξύ πανεπιστημίων σε Κίνα. Δες όλες τις κατατάξεις του Luoyang Institute of Science and Technology.

Στις μετα-κατατάξεις μας (meta ranking), το Luoyang Institute of Science and Technology κατατάσσεται #477 μεταξύ όλων των πανεπιστημίων σε Κίνα και Tsinghua University κατατάσσεται #1. Δες όλες τις κατατάξεις των πανεπιστημίων στην πόλη: Λουογιάνγκ. Εκτός από τις κατατάξεις, μπορείς επίσης να διαβάσεις και τις κριτικές / αξιολογήσεις από φοιτητές που σπούδασαν σ' αυτά τα πανεπιστήμια.