Kumoh National Institute of Technology (Kumoh National Institute of Technology) : Κατατάξεις

Τελευταίες ενημερώσεις κατάταξης για Kumoh National Institute of Technology
  • Μαρτίου 2024: Το Kumoh National Institute of Technology κατατάσσεται 1539 σε από Scimago Institutions.
  • Δεκεμβρίου 2023: Νέα έκδοση του . Kumoh National Institute of Technology κατάταξη #1970.
  • Νοεμβρίου 2023: Δημοσίευση . Θέση κατάταξης #751.
  • Οκτωβρίου 2023: ShanghaiRanking Consultancy : ανακοίνωσε τα τελευταία αποτελέσματα από (Textile Science and Engineering) με το Kumoh National Institute of Technology στη θέση 201.

[Δημοσίευση 08 Νοεμβρίου, 2023]

Social:

Kumoh National Institute of Technology : Χάρτης

Συχνές ερωτήσεις

Το Kumoh National Institute of Technology κατατάσσεται στη θέση #57 σε Νότια Κορέα σε σύνολο 112 αξιολογήσεων πανεπιστημίων. Δες τις κατατάξεις συνολικά 238 πανεπιστημίων σε Νότια Κορέα.

Το Kumoh National Institute of Technology κατατάσσεται #1 σε Γκούμι στη συνολική βαθμολογία μας. Δες τις κατατάξεις για 3 πανεπιστήμια σε Γκούμι.

Το Kumoh National Institute of Technology συγκαταλέγεται σε QS University Rankings: Asia, Scimago Institutions Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities Δες τις 6 κατατάξεις του Kumoh National Institute of Technology.

Το Kumoh National Institute of Technology έφτασε #751 σε . Αυτή είναι η υψηλότερη κατάταξη του πανεπιστημίου σε 112 κατατάξεις που υπάρχουν στο website μας. Δες όλες τις κατατάξεις για το Kumoh National Institute of Technology.

Το Kumoh National Institute of Technology κατάφερε να αποσπάσει την υψηλότερη βαθμολογία σε Μηχανική. Κατατάσσεται #201 σε (Telecommunication Engineering). Δες όλες τις κατατάξεις εκπαιδευτικών ενοτήτων του Kumoh National Institute of Technology.

Ένας μεγάλος αριθμός πανεπιστημιακών κατατάξεων συμπεριλαμβάνει έρευνες μεταξύ ακαδημαϊκών σχετικά με τη φήμη. Στις 112 κατατάξεις πανεπιστημίων, το Kumoh National Institute of Technology κατατάσσεται #1 μεταξύ των πανεπιστημίων σε Γκούμι και #57 μεταξύ πανεπιστημίων σε Νότια Κορέα. Δες όλες τις κατατάξεις του Kumoh National Institute of Technology.

Στις μετα-κατατάξεις μας (meta ranking), το Kumoh National Institute of Technology κατατάσσεται #57 μεταξύ όλων των πανεπιστημίων σε Νότια Κορέα και Seoul National University κατατάσσεται #1. Δες όλες τις κατατάξεις των πανεπιστημίων στην πόλη: Γκούμι. Εκτός από τις κατατάξεις, μπορείς επίσης να διαβάσεις και τις κριτικές / αξιολογήσεις από φοιτητές που σπούδασαν σ' αυτά τα πανεπιστήμια.