Ivan Franko National University of Lviv (Ivan Franko National University of Lviv) : Κατατάξεις

Τελευταίες ενημερώσεις κατάταξης για Ivan Franko National University of Lviv
  • Μαρτίου 2024: , ενημέρωση. Το Ivan Franko National University of Lviv επιτυγχάνει θέση 3501.
  • Δεκεμβρίου 2023: Urap : ανακοίνωσε τα τελευταία αποτελέσματα από με το Ivan Franko National University of Lviv στη θέση 2612.
  • Δεκεμβρίου 2023: Το Ivan Franko National University of Lviv κατατάσσεται 1051 σε από British Quacquarelli Symonds, UK.
  • Οκτωβρίου 2023: THE Times Higher Education, UK : ανακοίνωσε τα τελευταία αποτελέσματα από (Business and Economics) με το Ivan Franko National University of Lviv στη θέση 1001.

THE Παγκόσμιες Κατατάξεις Πανεπιστημίων
    [Δημοσίευση 27 Σεπτεμβρίου, 2023]
    QS Παγκόσμιες Κατατάξεις Πανεπιστημίων
    [Δημοσίευση 27 Ιουνίου, 2023]
    QS Κατατάξεις Πανεπιστημίων: EECA Αναδυόμενα σε Ευρώπη & Κεντρική Ασία
    [Δημοσίευση 15 Δεκεμβρίου, 2021]

[Δημοσίευση 06 Μαρτίου, 2024]

[Δημοσίευση 19 Δεκεμβρίου, 2023]

[Δημοσίευση 05 Δεκεμβρίου, 2023]
    Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων
    [Δημοσίευση 31 Ιουλίου, 2023]
    THE World University Impact Κατατάξεις - Συνολικά
    [Δημοσίευση 01 Ιουνίου, 2023]
    Κίνα Συνολικές Αξιολογήσεις ανά Γνωστικό Αντικείμενο
    [Δημοσίευση 11 Μαΐου, 2022]

Ιστορικές κατατάξεις στις TOP παγκόσμιες πανεπιστημιακές κατατάξεις

Σχετικά με το Ivan Franko National University of Lviv

Βασικά στοιχεία

Έτος ίδρυσης:
Τηλέφωνο:
Διεύθυνση:
str. Universytetska 1
79000, Λβιβ
Ουκρανία
Ιστοσελίδα:
Social:

Ivan Franko National University of Lviv : Χάρτης

Συχνές ερωτήσεις

Το Ivan Franko National University of Lviv κατατάσσεται στη θέση #8 σε Ουκρανία σε σύνολο 112 αξιολογήσεων πανεπιστημίων. Δες τις κατατάξεις συνολικά 135 πανεπιστημίων σε Ουκρανία.

Το Ivan Franko National University of Lviv κατατάσσεται #2 σε Λβιβ στη συνολική βαθμολογία μας. Δες τις κατατάξεις για 7 πανεπιστήμια σε Λβιβ.

Το Ivan Franko National University of Lviv συγκαταλέγεται σε THE World University Rankings, QS World University Rankings, QS University Rankings: EECA Emerging Europe & Central Asia, Scimago Institutions Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, QS World University Rankings: Sustainability , κλπ. Δες τις 10 κατατάξεις του Ivan Franko National University of Lviv.

Το Ivan Franko National University of Lviv έφτασε #191 σε QS Κατατάξεις Πανεπιστημίων: EECA Αναδυόμενα σε Ευρώπη & Κεντρική Ασία. Αυτή είναι η υψηλότερη κατάταξη του πανεπιστημίου σε 112 κατατάξεις που υπάρχουν στο website μας. Δες όλες τις κατατάξεις για το Ivan Franko National University of Lviv.

Το Ivan Franko National University of Lviv κατάφερε να αποσπάσει την υψηλότερη βαθμολογία σε Φυσικές Επιστήμες. Κατατάσσεται #1001 σε (Physical Sciences). Δες όλες τις κατατάξεις εκπαιδευτικών ενοτήτων του Ivan Franko National University of Lviv.

Ένας μεγάλος αριθμός πανεπιστημιακών κατατάξεων συμπεριλαμβάνει έρευνες μεταξύ ακαδημαϊκών σχετικά με τη φήμη. Στις 112 κατατάξεις πανεπιστημίων, το Ivan Franko National University of Lviv κατατάσσεται #2 μεταξύ των πανεπιστημίων σε Λβιβ και #8 μεταξύ πανεπιστημίων σε Ουκρανία. Δες όλες τις κατατάξεις του Ivan Franko National University of Lviv.

Στις μετα-κατατάξεις μας (meta ranking), το Ivan Franko National University of Lviv κατατάσσεται #8 μεταξύ όλων των πανεπιστημίων σε Ουκρανία και Sumy State University κατατάσσεται #1. Δες όλες τις κατατάξεις των πανεπιστημίων στην πόλη: Λβιβ. Εκτός από τις κατατάξεις, μπορείς επίσης να διαβάσεις και τις κριτικές / αξιολογήσεις από φοιτητές που σπούδασαν σ' αυτά τα πανεπιστήμια.