Hebei Normal University of Science and Technology (Hebei Normal University of Science and Technology) : Κατατάξεις

Τελευταίες ενημερώσεις κατάταξης για Hebei Normal University of Science and Technology
  • Μαρτίου 2024: Δημοσίευση . Θέση κατάταξης #4646.
  • Δεκεμβρίου 2023: Δημοσίευση . Θέση κατάταξης #2779.
  • Ιουλίου 2023: Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων, ενημέρωση. Το Hebei Normal University of Science and Technology επιτυγχάνει θέση 4165.
  • Μαρτίου 2023: Δημοσίευση BCUR Κατάταξη με τα Καλύτερα Κινεζικά Πανεπιστήμια - ShanghaiRanking. Θέση κατάταξης #449.

BCUR Κατάταξη με τα Καλύτερα Κινεζικά Πανεπιστήμια - ShanghaiRanking
    [Δημοσίευση 29 Μαρτίου, 2023]

[Δημοσίευση 06 Μαρτίου, 2024]

[Δημοσίευση 19 Δεκεμβρίου, 2023]
    Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων
    [Δημοσίευση 31 Ιουλίου, 2023]

Σχετικά με το Hebei Normal University of Science and Technology

Βασικά στοιχεία

Τηλέφωνο:
Διεύθυνση:
360 Hebei Street West Section, Haigang
Κινχουανγκντάο
Κίνα
Ιστοσελίδα:
Social:

Hebei Normal University of Science and Technology : Χάρτης

Συχνές ερωτήσεις

Το Hebei Normal University of Science and Technology κατατάσσεται στη θέση #638 σε Κίνα σε σύνολο 112 αξιολογήσεων πανεπιστημίων. Δες τις κατατάξεις συνολικά 732 πανεπιστημίων σε Κίνα.

Το Hebei Normal University of Science and Technology κατατάσσεται #3 σε Κινχουανγκντάο στη συνολική βαθμολογία μας. Δες τις κατατάξεις για 3 πανεπιστήμια σε Κινχουανγκντάο.

Το Hebei Normal University of Science and Technology συγκαταλέγεται σε BCUR Best Chinese Universities Ranking - ShanghaiRanking, Scimago Institutions Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities Δες τις 4 κατατάξεις του Hebei Normal University of Science and Technology.

Το Hebei Normal University of Science and Technology έφτασε #449 σε BCUR Κατάταξη με τα Καλύτερα Κινεζικά Πανεπιστήμια - ShanghaiRanking. Αυτή είναι η υψηλότερη κατάταξη του πανεπιστημίου σε 112 κατατάξεις που υπάρχουν στο website μας. Δες όλες τις κατατάξεις για το Hebei Normal University of Science and Technology.

Ένας μεγάλος αριθμός πανεπιστημιακών κατατάξεων συμπεριλαμβάνει έρευνες μεταξύ ακαδημαϊκών σχετικά με τη φήμη. Στις 112 κατατάξεις πανεπιστημίων, το Hebei Normal University of Science and Technology κατατάσσεται #3 μεταξύ των πανεπιστημίων σε Κινχουανγκντάο και #638 μεταξύ πανεπιστημίων σε Κίνα. Δες όλες τις κατατάξεις του Hebei Normal University of Science and Technology.

Στις μετα-κατατάξεις μας (meta ranking), το Hebei Normal University of Science and Technology κατατάσσεται #638 μεταξύ όλων των πανεπιστημίων σε Κίνα και Tsinghua University κατατάσσεται #1. Δες όλες τις κατατάξεις των πανεπιστημίων στην πόλη: Κινχουανγκντάο. Εκτός από τις κατατάξεις, μπορείς επίσης να διαβάσεις και τις κριτικές / αξιολογήσεις από φοιτητές που σπούδασαν σ' αυτά τα πανεπιστήμια.