Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences (Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences) : Κατατάξεις

Τελευταίες ενημερώσεις κατάταξης για Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences
  • Μαρτίου 2024: Δημοσίευση . Θέση κατάταξης #2829.
  • Δεκεμβρίου 2023: Urap : ανακοίνωσε τα τελευταία αποτελέσματα από με το Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences στη θέση 2600.
  • Ιουλίου 2023: Το Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences κατατάσσεται 5341 σε Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων από Webometrics.
  • Ιουλίου 2023: Δημοσίευση URAP Κατάταξη Πανεπιστημίου βάσει Ακαδημαϊκής Απόδοσης - ανά Τομέα (Business). Θέση κατάταξης #1027.

[Δημοσίευση 06 Μαρτίου, 2024]

[Δημοσίευση 19 Δεκεμβρίου, 2023]
    Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων
    [Δημοσίευση 31 Ιουλίου, 2023]
    THE World University Impact Κατατάξεις - Συνολικά
    [Δημοσίευση 01 Ιουνίου, 2023]

Σχετικά με το Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences

Βασικά στοιχεία

Τηλέφωνο:
Διεύθυνση:
Quinta da Granja – Campus Universitário
2829-511, Αλμάντα
Πορτογαλία
Ιστοσελίδα:
Social:

Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences : Χάρτης

Συχνές ερωτήσεις

Το Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences κατατάσσεται στη θέση #17 σε Πορτογαλία σε σύνολο 112 αξιολογήσεων πανεπιστημίων. Δες τις κατατάξεις συνολικά 101 πανεπιστημίων σε Πορτογαλία.

Το Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences κατατάσσεται #1 σε Αλμάντα στη συνολική βαθμολογία μας.

Το Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences συγκαταλέγεται σε Scimago Institutions Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities, THE World University Impact Rankings - Overall Δες τις 5 κατατάξεις του Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences.

Το Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences έφτασε #1001 σε THE World University Impact Κατατάξεις - Συνολικά. Αυτή είναι η υψηλότερη κατάταξη του πανεπιστημίου σε 112 κατατάξεις που υπάρχουν στο website μας. Δες όλες τις κατατάξεις για το Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences.

Το Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences κατάφερε να αποσπάσει την υψηλότερη βαθμολογία σε Ιατρική & Υγεία. Κατατάσσεται #1027 σε URAP Κατάταξη Πανεπιστημίου βάσει Ακαδημαϊκής Απόδοσης - ανά Τομέα (Medical and Health Sciences). Δες όλες τις κατατάξεις εκπαιδευτικών ενοτήτων του Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences.

Ένας μεγάλος αριθμός πανεπιστημιακών κατατάξεων συμπεριλαμβάνει έρευνες μεταξύ ακαδημαϊκών σχετικά με τη φήμη. Στις 112 κατατάξεις πανεπιστημίων, το Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences κατατάσσεται #1 μεταξύ των πανεπιστημίων σε Αλμάντα και #17 μεταξύ πανεπιστημίων σε Πορτογαλία. Δες όλες τις κατατάξεις του Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences.

Στις μετα-κατατάξεις μας (meta ranking), το Egas Moniz Higher Institute of Health Sciences κατατάσσεται #17 μεταξύ όλων των πανεπιστημίων σε Πορτογαλία και University of Lisbon κατατάσσεται #1. Εκτός από τις κατατάξεις, μπορείς επίσης να διαβάσεις και τις κριτικές / αξιολογήσεις από φοιτητές που σπούδασαν σ' αυτά τα πανεπιστήμια.