Dnipro National University Oles Honchar (Dnipro National University Oles Honchar) : Κατατάξεις

Τελευταίες ενημερώσεις κατάταξης για Dnipro National University Oles Honchar
  • Μαρτίου 2024: Δημοσίευση . Θέση κατάταξης #3800.
  • Οκτωβρίου 2023: THE Times Higher Education, UK : ανακοίνωσε τα τελευταία αποτελέσματα από (Business and Economics) με το Dnipro National University Oles Honchar στη θέση 1001.
  • Σεπτεμβρίου 2023: THE Times Higher Education, UK : ανακοίνωσε τα τελευταία αποτελέσματα από THE Παγκόσμιες Κατατάξεις Πανεπιστημίων με το Dnipro National University Oles Honchar στη θέση 1201.
  • Ιουλίου 2023: Το Dnipro National University Oles Honchar κατατάσσεται 3780 σε Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων από Webometrics.

THE Παγκόσμιες Κατατάξεις Πανεπιστημίων
    [Δημοσίευση 27 Σεπτεμβρίου, 2023]
    QS Κατατάξεις Πανεπιστημίων: EECA Αναδυόμενα σε Ευρώπη & Κεντρική Ασία
    [Δημοσίευση 15 Δεκεμβρίου, 2021]

[Δημοσίευση 06 Μαρτίου, 2024]
    Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων
    [Δημοσίευση 31 Ιουλίου, 2023]
    THE World University Impact Κατατάξεις - Συνολικά
    [Δημοσίευση 01 Ιουνίου, 2023]
    Κίνα Συνολικές Αξιολογήσεις ανά Γνωστικό Αντικείμενο
    [Δημοσίευση 11 Μαΐου, 2022]

Ιστορικές κατατάξεις στις TOP παγκόσμιες πανεπιστημιακές κατατάξεις

Κατατάξεις αντικειμένου

[Δημοσίευση 19 Οκτωβρίου, 2023]

Υψηλότερη κατάταξη σε θέματα για Dnipro National University Oles Honchar

Μηχανική THE World University Rankings by Subject

Σχετικά με το Dnipro National University Oles Honchar

Βασικά στοιχεία

Έτος ίδρυσης:
1918
Τηλέφωνο:
Διεύθυνση:
Gagarina ave, 72
49010, Ντνίπρο
Ουκρανία
Ιστοσελίδα:
Social:

Dnipro National University Oles Honchar : Χάρτης

Συχνές ερωτήσεις

Το Dnipro National University Oles Honchar κατατάσσεται στη θέση #10 σε Ουκρανία σε σύνολο 112 αξιολογήσεων πανεπιστημίων. Δες τις κατατάξεις συνολικά 135 πανεπιστημίων σε Ουκρανία.

Το Dnipro National University Oles Honchar κατατάσσεται #1 σε Ντνίπρο στη συνολική βαθμολογία μας. Δες τις κατατάξεις για 9 πανεπιστήμια σε Ντνίπρο.

Το Dnipro National University Oles Honchar συγκαταλέγεται σε THE World University Rankings, QS University Rankings: EECA Emerging Europe & Central Asia, Scimago Institutions Rankings, Webometrics Ranking Web of Universities, THE World University Impact Rankings - Overall, THE China Subject Ratings Overall Δες τις 7 κατατάξεις του Dnipro National University Oles Honchar.

Το Dnipro National University Oles Honchar έφτασε #211 σε QS Κατατάξεις Πανεπιστημίων: EECA Αναδυόμενα σε Ευρώπη & Κεντρική Ασία. Αυτή είναι η υψηλότερη κατάταξη του πανεπιστημίου σε 112 κατατάξεις που υπάρχουν στο website μας. Δες όλες τις κατατάξεις για το Dnipro National University Oles Honchar.

Το Dnipro National University Oles Honchar κατάφερε να αποσπάσει την υψηλότερη βαθμολογία σε Φυσικές Επιστήμες. Κατατάσσεται #1001 σε (Physical Sciences). Δες όλες τις κατατάξεις εκπαιδευτικών ενοτήτων του Dnipro National University Oles Honchar.

Ένας μεγάλος αριθμός πανεπιστημιακών κατατάξεων συμπεριλαμβάνει έρευνες μεταξύ ακαδημαϊκών σχετικά με τη φήμη. Στις 112 κατατάξεις πανεπιστημίων, το Dnipro National University Oles Honchar κατατάσσεται #1 μεταξύ των πανεπιστημίων σε Ντνίπρο και #10 μεταξύ πανεπιστημίων σε Ουκρανία. Δες όλες τις κατατάξεις του Dnipro National University Oles Honchar.

Στις μετα-κατατάξεις μας (meta ranking), το Dnipro National University Oles Honchar κατατάσσεται #10 μεταξύ όλων των πανεπιστημίων σε Ουκρανία και Sumy State University κατατάσσεται #1. Δες όλες τις κατατάξεις των πανεπιστημίων στην πόλη: Ντνίπρο. Εκτός από τις κατατάξεις, μπορείς επίσης να διαβάσεις και τις κριτικές / αξιολογήσεις από φοιτητές που σπούδασαν σ' αυτά τα πανεπιστήμια.