Yanka Kupala State University of Grodno (Yanka Kupala State University of Grodno) : Κατατάξεις

Τελευταίες ενημερώσεις κατάταξης για Yanka Kupala State University of Grodno
  • Μαρτίου 2024: Scimago Institutions : ανακοίνωσε τα τελευταία αποτελέσματα από με το Yanka Kupala State University of Grodno στη θέση 4467.
  • Ιουλίου 2023: Νέα έκδοση του Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων. Yanka Kupala State University of Grodno κατάταξη #3428.
  • Ιουνίου 2023: THE World University Impact Κατατάξεις - Συνολικά, ενημέρωση. Το Yanka Kupala State University of Grodno επιτυγχάνει θέση 1001.
  • Δεκεμβρίου 2021: QS Κατατάξεις Πανεπιστημίων: EECA Αναδυόμενα σε Ευρώπη & Κεντρική Ασία, ενημέρωση. Το Yanka Kupala State University of Grodno επιτυγχάνει θέση 199.

Σχετικά με το Yanka Kupala State University of Grodno

Βασικά στοιχεία

Έτος ίδρυσης:
1940
Τηλέφωνο:
+375 152 73-19-00
Διεύθυνση:
22 Ozheshko Street
230023, Γκρόντνο
Λευκορωσία
Ιστοσελίδα:
Social:

Yanka Kupala State University of Grodno : Χάρτης

Συχνές ερωτήσεις

Το Yanka Kupala State University of Grodno κατατάσσεται στη θέση #0 σε Λευκορωσία σε σύνολο 112 αξιολογήσεων πανεπιστημίων. Δες τις κατατάξεις συνολικά 43 πανεπιστημίων σε Λευκορωσία.

Το Yanka Kupala State University of Grodno κατατάσσεται #1 σε Γκρόντνο στη συνολική βαθμολογία μας.

Το Yanka Kupala State University of Grodno έφτασε #199 σε QS Κατατάξεις Πανεπιστημίων: EECA Αναδυόμενα σε Ευρώπη & Κεντρική Ασία. Αυτή είναι η υψηλότερη κατάταξη του πανεπιστημίου σε 112 κατατάξεις που υπάρχουν στο website μας. Δες όλες τις κατατάξεις για το Yanka Kupala State University of Grodno.

Ένας μεγάλος αριθμός πανεπιστημιακών κατατάξεων συμπεριλαμβάνει έρευνες μεταξύ ακαδημαϊκών σχετικά με τη φήμη. Στις 112 κατατάξεις πανεπιστημίων, το Yanka Kupala State University of Grodno κατατάσσεται #1 μεταξύ των πανεπιστημίων σε Γκρόντνο και #0 μεταξύ πανεπιστημίων σε Λευκορωσία. Δες όλες τις κατατάξεις του Yanka Kupala State University of Grodno.