University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca (University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca) : Κατατάξεις

Τελευταίες ενημερώσεις κατάταξης για University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca
  • Μαρτίου 2024: Νέα έκδοση του . University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca κατάταξη #1350.
  • Δεκεμβρίου 2023: , ενημέρωση. Το University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca επιτυγχάνει θέση 1250.
  • Οκτωβρίου 2023: Το University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca κατατάσσεται 401 σε (Textile Science and Engineering) από ShanghaiRanking Consultancy.
  • Οκτωβρίου 2023: (Business and Economics), ενημέρωση. Το University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca επιτυγχάνει θέση 601.

THE Παγκόσμιες Κατατάξεις Πανεπιστημίων
    [Δημοσίευση 27 Σεπτεμβρίου, 2023]
    US News: Καλύτερα Παγκόσμια Πανεπιστήμια
    [Δημοσίευση 24 Οκτωβρίου, 2022]
    [Δημοσίευση 19 Οκτωβρίου, 2021]
    CWTS Leiden Κατάταξη
    [Δημοσίευση 22 Ιουνίου, 2022]

[Δημοσίευση 06 Μαρτίου, 2024]
    CWUR Κέντρο Παγκόσμιας Κατάταξης Πανεπιστημίων
    [Δημοσίευση 25 Απριλίου, 2022]

[Δημοσίευση 19 Δεκεμβρίου, 2023]
    RUR Παγκόσμιες Κατατάξεις Πανεπιστημίων
    RUR Κατάταξη Φήμης
    RUR Ακαδημαϊκές Κατατάξεις
    Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων
    [Δημοσίευση 31 Ιουλίου, 2023]
    Κίνα Συνολικές Αξιολογήσεις ανά Γνωστικό Αντικείμενο
    [Δημοσίευση 11 Μαΐου, 2022]

Ιστορικές κατατάξεις στις TOP παγκόσμιες πανεπιστημιακές κατατάξεις

Κατατάξεις αντικειμένου

Ιατρική & Υγεία

Φαρμακευτική
    QS World Κατατάξεις Πανεπιστημίων ανά Γνωστικό Αντικείμενο
    [Δημοσίευση 22 Μαρτίου, 2023]

Υψηλότερη κατάταξη σε θέματα για University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca

Φαρμακευτική QS World University Rankings By Subject
Ιατρική & Υγεία

Σχετικά με το University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca

Βασικά στοιχεία

Τηλέφωνο:
Διεύθυνση:
13 Emil Isac St.
400023, Κλουζ-Ναπόκα
Ρουμανία
Ιστοσελίδα:
Social:

University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca : Χάρτης

Συχνές ερωτήσεις

Το University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca κατατάσσεται στη θέση #5 σε Ρουμανία σε σύνολο 112 αξιολογήσεων πανεπιστημίων. Δες τις κατατάξεις συνολικά 66 πανεπιστημίων σε Ρουμανία.

Το University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca κατατάσσεται #2 σε Κλουζ-Ναπόκα στη συνολική βαθμολογία μας. Δες τις κατατάξεις για 6 πανεπιστήμια σε Κλουζ-Ναπόκα.

Το University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca συγκαταλέγεται σε THE World University Rankings, US News: Best Global Universities, THE Emerging Economies University Ranking - Times Higher Education, CWTS Leiden Ranking, Scimago Institutions Rankings, CWUR Center for World University Rankings , κλπ. Δες τις 16 κατατάξεις του University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca.

Το University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca έφτασε #251 σε THE Κατατάξεις Πανεπιστημίων σε Αναδυόμενες Οικονομίες - Times Ανώτερη Εκπαίδευση. Αυτή είναι η υψηλότερη κατάταξη του πανεπιστημίου σε 112 κατατάξεις που υπάρχουν στο website μας. Δες όλες τις κατατάξεις για το University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca.

Το University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca κατάφερε να αποσπάσει την υψηλότερη βαθμολογία σε Ιατρική & Υγεία. Κατατάσσεται #201 σε (Pharmacy & Pharmaceutical Sciences). Δες όλες τις κατατάξεις εκπαιδευτικών ενοτήτων του University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca.

Ένας μεγάλος αριθμός πανεπιστημιακών κατατάξεων συμπεριλαμβάνει έρευνες μεταξύ ακαδημαϊκών σχετικά με τη φήμη. Στις 112 κατατάξεις πανεπιστημίων, το University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca κατατάσσεται #2 μεταξύ των πανεπιστημίων σε Κλουζ-Ναπόκα και #5 μεταξύ πανεπιστημίων σε Ρουμανία. Δες όλες τις κατατάξεις του University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca.

Στις μετα-κατατάξεις μας (meta ranking), το University of Medicine and Pharmacy, Cluj-Napoca κατατάσσεται #5 μεταξύ όλων των πανεπιστημίων σε Ρουμανία και Babes-Bolyai University κατατάσσεται #1. Δες όλες τις κατατάξεις των πανεπιστημίων στην πόλη: Κλουζ-Ναπόκα. Εκτός από τις κατατάξεις, μπορείς επίσης να διαβάσεις και τις κριτικές / αξιολογήσεις από φοιτητές που σπούδασαν σ' αυτά τα πανεπιστήμια.