University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine, Cluj-Napoca (University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine, Cluj-Napoca) : Κατατάξεις

Τελευταίες ενημερώσεις κατάταξης για University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine, Cluj-Napoca
  • Μαρτίου 2024: Νέα έκδοση του . University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine, Cluj-Napoca κατάταξη #1594.
  • Οκτωβρίου 2023: Το University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine, Cluj-Napoca κατατάσσεται 151 σε (Textile Science and Engineering) από ShanghaiRanking Consultancy.
  • Οκτωβρίου 2023: (Business and Economics), ενημέρωση. Το University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine, Cluj-Napoca επιτυγχάνει θέση 601.
  • Σεπτεμβρίου 2023: THE Times Higher Education, UK : ανακοίνωσε τα τελευταία αποτελέσματα από THE Παγκόσμιες Κατατάξεις Πανεπιστημίων με το University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine, Cluj-Napoca στη θέση 1001.

THE Παγκόσμιες Κατατάξεις Πανεπιστημίων
    [Δημοσίευση 27 Σεπτεμβρίου, 2023]

[Δημοσίευση 06 Μαρτίου, 2024]
    THE Young University Κατατάξεις
    [Δημοσίευση 03 Ιουλίου, 2023]
    RUR Παγκόσμιες Κατατάξεις Πανεπιστημίων
    RUR Κατάταξη Φήμης
    RUR Ακαδημαϊκές Κατατάξεις
    Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων
    [Δημοσίευση 31 Ιουλίου, 2023]
    THE World University Impact Κατατάξεις - Συνολικά
    [Δημοσίευση 01 Ιουνίου, 2023]

Ιστορικές κατατάξεις στις TOP παγκόσμιες πανεπιστημιακές κατατάξεις

Σχετικά με το University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine, Cluj-Napoca

Βασικά στοιχεία

Τηλέφωνο:
Διεύθυνση:
Strada Mãnãstur 3
400372, Κλουζ-Ναπόκα
Ρουμανία
Ιστοσελίδα:
Social:

University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine, Cluj-Napoca : Χάρτης

Συχνές ερωτήσεις

Το University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine, Cluj-Napoca κατατάσσεται στη θέση #10 σε Ρουμανία σε σύνολο 112 αξιολογήσεων πανεπιστημίων. Δες τις κατατάξεις συνολικά 66 πανεπιστημίων σε Ρουμανία.

Το University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine, Cluj-Napoca κατατάσσεται #4 σε Κλουζ-Ναπόκα στη συνολική βαθμολογία μας. Δες τις κατατάξεις για 6 πανεπιστήμια σε Κλουζ-Ναπόκα.

Το University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine, Cluj-Napoca συγκαταλέγεται σε THE World University Rankings, Scimago Institutions Rankings, THE Young University Rankings, RUR World University Rankings, RUR Reputation Ranking, RUR Academic Rankings , κλπ. Δες τις 11 κατατάξεις του University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine, Cluj-Napoca.

Το University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine, Cluj-Napoca έφτασε #401 σε THE Young University Κατατάξεις. Αυτή είναι η υψηλότερη κατάταξη του πανεπιστημίου σε 112 κατατάξεις που υπάρχουν στο website μας. Δες όλες τις κατατάξεις για το University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine, Cluj-Napoca.

Το University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine, Cluj-Napoca κατάφερε να αποσπάσει την υψηλότερη βαθμολογία σε Γεωργία. Κατατάσσεται #151 σε (Food Science & Technology). Δες όλες τις κατατάξεις εκπαιδευτικών ενοτήτων του University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine, Cluj-Napoca.

Ένας μεγάλος αριθμός πανεπιστημιακών κατατάξεων συμπεριλαμβάνει έρευνες μεταξύ ακαδημαϊκών σχετικά με τη φήμη. Στις 112 κατατάξεις πανεπιστημίων, το University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine, Cluj-Napoca κατατάσσεται #4 μεταξύ των πανεπιστημίων σε Κλουζ-Ναπόκα και #10 μεταξύ πανεπιστημίων σε Ρουμανία. Δες όλες τις κατατάξεις του University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine, Cluj-Napoca.

Στις μετα-κατατάξεις μας (meta ranking), το University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine, Cluj-Napoca κατατάσσεται #10 μεταξύ όλων των πανεπιστημίων σε Ρουμανία και Babes-Bolyai University κατατάσσεται #1. Δες όλες τις κατατάξεις των πανεπιστημίων στην πόλη: Κλουζ-Ναπόκα. Εκτός από τις κατατάξεις, μπορείς επίσης να διαβάσεις και τις κριτικές / αξιολογήσεις από φοιτητές που σπούδασαν σ' αυτά τα πανεπιστήμια.