Shahrekord University of Medical Sciences (Shahrekord University of Medical Sciences) : Κατατάξεις

Τελευταίες ενημερώσεις κατάταξης για Shahrekord University of Medical Sciences
  • Μαρτίου 2024: Scimago Institutions : ανακοίνωσε τα τελευταία αποτελέσματα από με το Shahrekord University of Medical Sciences στη θέση 3263.
  • Δεκεμβρίου 2023: Δημοσίευση . Θέση κατάταξης #2044.
  • Οκτωβρίου 2023: Δημοσίευση (Business and Economics). Θέση κατάταξης #601.
  • Σεπτεμβρίου 2023: Δημοσίευση THE Παγκόσμιες Κατατάξεις Πανεπιστημίων. Θέση κατάταξης #801.

THE Παγκόσμιες Κατατάξεις Πανεπιστημίων
    [Δημοσίευση 27 Σεπτεμβρίου, 2023]

[Δημοσίευση 06 Μαρτίου, 2024]
    • #2044

[Δημοσίευση 19 Δεκεμβρίου, 2023]
    Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων
    [Δημοσίευση 31 Ιουλίου, 2023]

Ιστορικές κατατάξεις στις TOP παγκόσμιες πανεπιστημιακές κατατάξεις

Σχετικά με το Shahrekord University of Medical Sciences

Βασικά στοιχεία

Έτος ίδρυσης:
1986
Τηλέφωνο:
Διεύθυνση:
Σαχρεκόρντ
Ιράν
Ιστοσελίδα:
Social:

Shahrekord University of Medical Sciences : Χάρτης

Συχνές ερωτήσεις

Το Shahrekord University of Medical Sciences κατατάσσεται στη θέση #43 σε Ιράν σε σύνολο 112 αξιολογήσεων πανεπιστημίων. Δες τις κατατάξεις συνολικά 236 πανεπιστημίων σε Ιράν.

Το Shahrekord University of Medical Sciences κατατάσσεται #1 σε Σαχρεκόρντ στη συνολική βαθμολογία μας.

Το Shahrekord University of Medical Sciences συγκαταλέγεται σε THE World University Rankings, Scimago Institutions Rankings, URAP World Ranking - University Ranking by Academic Performance, Webometrics Ranking Web of Universities Δες τις 6 κατατάξεις του Shahrekord University of Medical Sciences.

Το Shahrekord University of Medical Sciences έφτασε #801 σε THE Παγκόσμιες Κατατάξεις Πανεπιστημίων. Αυτή είναι η υψηλότερη κατάταξη του πανεπιστημίου σε 112 κατατάξεις που υπάρχουν στο website μας. Δες όλες τις κατατάξεις για το Shahrekord University of Medical Sciences.

Το Shahrekord University of Medical Sciences κατάφερε να αποσπάσει την υψηλότερη βαθμολογία σε Ιατρική & Υγεία. Κατατάσσεται #601 σε (Clinical and Health). Δες όλες τις κατατάξεις εκπαιδευτικών ενοτήτων του Shahrekord University of Medical Sciences.

Ένας μεγάλος αριθμός πανεπιστημιακών κατατάξεων συμπεριλαμβάνει έρευνες μεταξύ ακαδημαϊκών σχετικά με τη φήμη. Στις 112 κατατάξεις πανεπιστημίων, το Shahrekord University of Medical Sciences κατατάσσεται #1 μεταξύ των πανεπιστημίων σε Σαχρεκόρντ και #43 μεταξύ πανεπιστημίων σε Ιράν. Δες όλες τις κατατάξεις του Shahrekord University of Medical Sciences.

Στις μετα-κατατάξεις μας (meta ranking), το Shahrekord University of Medical Sciences κατατάσσεται #43 μεταξύ όλων των πανεπιστημίων σε Ιράν και University of Tehran κατατάσσεται #1. Εκτός από τις κατατάξεις, μπορείς επίσης να διαβάσεις και τις κριτικές / αξιολογήσεις από φοιτητές που σπούδασαν σ' αυτά τα πανεπιστήμια.