Ladoke Akintola University of Technology (Ladoke Akintola University of Technology) : Κατατάξεις

Τελευταίες ενημερώσεις κατάταξης για Ladoke Akintola University of Technology
  • Μαρτίου 2024: Scimago Institutions : ανακοίνωσε τα τελευταία αποτελέσματα από με το Ladoke Akintola University of Technology στη θέση 2425.
  • Σεπτεμβρίου 2023: Δημοσίευση THE Παγκόσμιες Κατατάξεις Πανεπιστημίων. Θέση κατάταξης #1501.
  • Ιουλίου 2023: Νέα έκδοση του Webometrics Ιστός Κατάταξης των Πανεπιστημίων. Ladoke Akintola University of Technology κατάταξη #1938.
  • Ιουλίου 2023: THE Young University Κατατάξεις, ενημέρωση. Το Ladoke Akintola University of Technology επιτυγχάνει θέση 501.

Ιστορικές κατατάξεις στις TOP παγκόσμιες πανεπιστημιακές κατατάξεις

Σχετικά με το Ladoke Akintola University of Technology

Βασικά στοιχεία

Έτος ίδρυσης:
Τηλέφωνο:
Διεύθυνση:
PMB 4000
Ογκμπομόσο
Νιγηρία
Ιστοσελίδα:
Social:

Ladoke Akintola University of Technology : Χάρτης

Συχνές ερωτήσεις

Το Ladoke Akintola University of Technology κατατάσσεται στη θέση #0 σε Νιγηρία σε σύνολο 112 αξιολογήσεων πανεπιστημίων. Δες τις κατατάξεις συνολικά 71 πανεπιστημίων σε Νιγηρία.

Το Ladoke Akintola University of Technology κατατάσσεται #1 σε Ογκμπομόσο στη συνολική βαθμολογία μας.

Το Ladoke Akintola University of Technology έφτασε #71 σε THE Sub-Saharan Africa Κατατάξεις Πανεπιστημίων. Αυτή είναι η υψηλότερη κατάταξη του πανεπιστημίου σε 112 κατατάξεις που υπάρχουν στο website μας. Δες όλες τις κατατάξεις για το Ladoke Akintola University of Technology.

Ένας μεγάλος αριθμός πανεπιστημιακών κατατάξεων συμπεριλαμβάνει έρευνες μεταξύ ακαδημαϊκών σχετικά με τη φήμη. Στις 112 κατατάξεις πανεπιστημίων, το Ladoke Akintola University of Technology κατατάσσεται #1 μεταξύ των πανεπιστημίων σε Ογκμπομόσο και #0 μεταξύ πανεπιστημίων σε Νιγηρία. Δες όλες τις κατατάξεις του Ladoke Akintola University of Technology.